top of page

POZNAJ NAS - zostań śląskim policjantem

Nasi utalentowani uczniowie z klas maturalnych policyjnych mieli okazję uczestniczyć w fascynującym projekcie "POZNAJ NAS - zostań śląskim policjantem", które odbyło się na terenie Oddziału Prewencji Policji w Katowicach.

Celem tego innowacyjnego projektu jest przybliżenie młodzieży specyfiki pracy policjanta w sposób jak najbardziej realistyczny i profesjonalny. Dzięki temu spotkaniu, nasi licealiści mieli możliwość bliższego zapoznania się z codzienną pracą i wyzwaniami, jakie stawia przed nimi służba w Policji. To nie tylko teoria, ale także praktyka, która pozwoliła naszym uczniom zrozumieć istotę tej ważnej służby dla społeczeństwa.

Spotkanie z doświadczonymi policjantami było niezwykle inspirujące i edukacyjne. Nasi uczniowie mieli okazję dowiedzieć się o zasadach procesu rekrutacji oraz o tym, jakie kompetencje są potrzebne, by zostać profesjonalnym stróżem prawa. To cenne doświadczenie, które otwiera przed nimi drzwi do przyszłej kariery w Policji.

Dziękujemy Oddziałowi Prewencji Policji w Katowicach za możliwość uczestnictwa w tym wydarzeniu i za poświęcony czas. Jesteśmy przekonani, że to spotkanie wpłynęło pozytywnie na naszych uczniów, budując ich świadomość i zainteresowanie służbą publiczną. Razem kształtujemy przyszłość!

Rozmowa uczniów klasy policyjnej z policjantką na stoisku rekrutacji

Comentarios


bottom of page